Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszőkítés mennyire roncsol...

Vivi Pinky kérdése:

A hajszőkítés mennyire roncsolja a hajat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eredetileg szőkésbarna hajam van, májusban festettük vörösre. Nagyjából már kikopott. Mivel kék hajat szeretnék, tudtommal szőkíteni kell.
2016. aug. 19. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ételben talált szőke hajszál roncsolja az étterem hírnevét.


Ha megiszod a festéket az roncsolja a belsőszerveid, elsősorban a szájüreget és a nyelőcsövet.


Ha hozzáértő csinálja a hajad akkor nem lesz semmi baja.


ui.: máskor a megfelelő kategóriába tedd a kérdést.

2016. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja kategoriát figyeld legközelebb><


Tedd le a hajfestést... Manapság mindenki ilyen-olyanra festeti de tökre semmilyen a haja fazonja vagy nem is áll jól az arcához.


S igen roncsolja, elég durván mind a szőkítés és festés is! Marketing fogás a süket duma "nem roncsolja a hajat" .

Pl anyám barátnőjének fel kellett vágni 4-5cm esre a hosszú haját, mert menthetetlen állapotba volt. A másik ismerősünk az anyám felettese meló helyen a yamuna cégnél kémikus s elmesélte mennyire roncsolja a hajat.


Én nem festettem soha, néha napján (félévbe kb 3x ) vasalok a hajam végére ha elalszom s nincs idő haj bevizezésére s annak kiszárítására. Jelenleg a fenekemig ér (néha ráülök xD). Ismerőseim meg irigylik s azzal jönnek tuti szarrá van ápolószerezve stb. Pedig csak megmosom simán semi extra és kiszárítom.

Egyik csaj nagyon szív a haja növesztésével a sok festés miatt s a többinek se valami jó állagú a haja.

Mutatta melyik évtől mai napig mennyit nőtt s kiakadtam. Neki 5 év alatt nőtt lapockátol derékig, nekem meg 3 év alatt a kulcscsontomtól a farokcsontig (úgy hogy havonta 2x átmentem rajta ritkító ollóval amit raszta isminek adtam ><)


Szerintem ennyi elég, hogy igenis roncsolnak.

Elfelejtik azt az emberek, hogy az őszülő embereknek lett kitalálva a natur festés. A szőkítés meg divathóborttal jött be.


Csináltass valami OP fazont inkább.

Nekem pl meguntam azt hogy növeztem s vasalt hajú pics-divat van ráadásul póthajasok is.

Felnyirattam egy jó meredek ferdefufrut, a hajam felső rétegét meredek átlósan félhosszúra, az alsó réteg meg hosszú, amit felfogok hajpántnak ha rövid hajat akarok. Meglepetés ha leveszem a " hajpántom" egy igazításra xD

2016. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet úgy szőkíteni hogy ne ártson, de ehhez többezres cuccok kellenek, és beszerezni is nehéz, egy átlag ember, átlag fodrász sem ilyeneket használ. Mesterfodrásznál már van esély hogy szépen és kíméletesen szőkít.
2016. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!