Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dus a hajam. Tul sok...

Nagyon dus a hajam. Tul sok szeretnem megritkitani de felek hogy ha majd ossze akarom fonni akkor nem lesz szep a fonat mert kiallnak majd a hajszalak. Hogy lehetne maskepp megoldani?

Figyelt kérdés
Szeretem osszefogva hordani a hajam nagyon kellemes mert nem log a szemembe es nincs melegem alatta. Viszont ha kiengedem akkor olyan mint egy sundiszno nagy szetall rengeteg es ott perc alatt mar verejtekezem alatta. Nem is nez ki jol igazabol nem szeretem. Anyukam fodrasz megkertem hogy ritkitsa meg de azt mondta ettol nem leszek szebb es nem hordhatom akkor osszefogva mert ugy csunya. De en ezt igy nem birom tovabb, nem tudom mit tehetnek mast

2016. aug. 23. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha rövidebb fazonra vágatnád? Egy stílusváltozás szinte soha nem árt az embernek, és megoldódhatna ezzel a problémád.
2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon dús hajam van, ráadásul vastagszálú és göndör. Párszor ritkítattam, de nem ajánlom, egy idő után olyan, mintha elhalna a hajad vége, szálkás lesz és áll minden fele. Én inkább levágatom rövidebbre, azzal könnyebb bánni.
2016. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!