Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor szabad menzesz...

Most akkor szabad menzesz alatt hajat festeni vagy nem? SOS

Figyelt kérdés
Még nem jött meg, de szerintem este vagy holnap már megfog,de máskor nem lesz időm elmenni a fodrászhoz. Alapból barna a hajam es mézbarnára szoktam festetni,amitől barnás vöröses lesz. Tapasztalatok?

2016. aug. 23. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

A menstruációnak semmi köze nincs a hajfestéshez. Ez ugyan olyan f aszság, minthogy a borotvától erősödik a szőr.


Ideje volna ezeket elfelejteni végre!

2016. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,utána olvastam, és írták,hogy semmi köze hozzá, de mégis volt, akinek nem jól fogta be akkor a haját. Köszi a választ:)
2016. aug. 23. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem befolyásolja. Én is festettem már úgy és semmit nem változtatott, ugyanolyan lett a szín.
2016. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szabad de a baratnomnek(szőke) es akarta barnara festeni pottyos lett a haja.. komolyan.. soha nem lattam Ilyet azelott ossze-vissza fogta be. Enis festettem már be menzeszkor. De nemtudom. Fekete a hajam, szoval eselyem sem volt eszrevenni ha hiba volt.:)
2016. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Semmi köze nincs hozzá, max néhányan szeretik erre fogni ha elrontják a hajfestést...
2016. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!