Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket preferáljátok jobban?...

Melyiket preferáljátok jobban? Természetesen szépülni vagy mesterségesen?

Figyelt kérdés

természetes szépülés mellett értem:

-vitaminok

-gyümölcs,zöldség

-tartósítómentes ételek(legalábbis bolti édességek,gyorséttermek kizárásával)

-mézes arcpakolás

-esetleg valamilyen arcápoló ami bevált

-fiatalos smink

-fényes haj

-hajápolók,testápolók stb

-mozgás


Mesterséges szépülés:

-szoli

-erőteljes smink(alapozó stb)

-+minden amivel árthatunk a bőrünknek,pedig nem is tudunk róla


2010. ápr. 20. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem a természetes lányokat...

17/f

2010. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a természetesség!
2010. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam szoláriumban, elég is volt. Amúgy is kreol bőröm van. Tehát: természetes. Néha avokádóból és hasonló cuccokból csinálok arcpakolást, stb. Nem használhatok annyira bolti cuccokat, mert egyszer kikészült a bőröm egy krémtől, ami nem is volt olcsó.
2010. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

En igyekszem betartani azokat a dolgokat amiket a termeszetes szepules alatt felsoroltal... szoliba nem jarok, sminket hasznalok. nem eroteljeset, hanem csak a szememet festem ki, Vichy alapozot hasznalok, ami egyszeruen nagyon jo!

En a termeszetesseg alatt nemcsak ezeket ertem, hanem a viselkedest.. hogy az ember elfogadja es olyannak szeresse magat, amilyen, es akkor meglesz a kisugarzasa.

Ha valaki nem akar olyan lenni, amilyen nem. Hanem olyan amilyen :) Szerintem.

2010. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs-bolti termékeket, nem cuccokat.
2010. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább természetes. De alapozót persze használok, de nem sminkelem magam erősen. Csak a "vakolat", ami muszáj, mert nem túl szép a bőröm, igaz nem is annyira vészes, kis szemceruza meg spirál. Szemhéjfestéket és pirosítót sem használok, a számat sem festem. Max. Labelloval. :D

A hajamra is a természetesebb anyagokból álló gyerek termékeket veszem, meg olajat használok rá.

A bőrömet tökéletesen szeretem fehéren. Amúgy nem száraz, úgyhogy testápolót sem használok, meg semmit a tusfürdőn kívül.

2010. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Természetesen a természetes szépülés a természetes.

Nálam a természetes olyan szépségápolást takar, ahol nem végeznek állatkísérletek (a Henkel, a Procter & Gamble, a Colgate-Palmolive, de főleg a L'Oréal Garnier messze híres az állatkísérleteiről). Sokan nem is gondolják, hogy kozmetikumaink káros anyagai bőrünkön keresztül felszívódva bekerülnek szervezetünkbe is. Ennek eredményeképpen egyre növekszik az allergiában és bőrbetegségekben szenvedők száma. A kizárólag természetes alapanyagokból, kímélő eljárással készített natúrkozmetikumok egészségesek, sokkal intenzívebben fejtik ki kedvező hatásukat a mesterségesen előállított kozmetikumokkal szemben. A natúrkozmetikumok tiszta, természetes, megbízható alapanyagokból készülnek.

2010. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!