Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak,...

Milyen sampont használjak, amitől olyan selymes lesz a hajam, mint amikor a fodrásztól jövök ki?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy mindenkinek más válik be. Ti mit használtok? Balzsamok, olajok is jöhetnek.
2016. aug. 25. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a samponon múlik a selymes haj. Vagyis az én fodrászom teljesen egyszerű csalánsampont használ. Inkább az olajok teszik puhává a hajat. Használhatsz sima kókusz-, olíva-, argán-, ricinus olajat is rá, de vannak kifejezetten hajra készült olajok a drogériákban. Nekem a Kérastase Elixir Ultime hajolaj az egyértelmű kedvencem, bár nem olcsó de nagyon sokáig kitart és tényleg tökéletes a hajra.
2016. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Manna hajmosó szappant használok (ebben alapból van szappanosított kókusz- és olívaolaj +egyéb tápláló összetevők), utána ecetes vízzel öblítek. Havonta min 2x olajos pakolás. Mindig hihetetlen puha a hajam, már csak a szappantól is.
2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sampon tisztít, ennyi a szerepe. A haj a balzsamtól, pakolásoktól, olajaktól lesz puha, selymes, fényes.

100%-os argánolaj a legjobb a célra. Szilikonos termékeket kerüld.

2016. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most én is a Kérastase termékekre vadászok. Köszi mindenkinek!
2016. szept. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!