Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Trükkök, amiktől gyorsabban...

Trükkök, amiktől gyorsabban és könnyebben lehetne kifésülni a brutálisan sok és vékony szálú hajat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hajam van, ami ráadásul vékony szálú, így könnyen kócolódik. Alvás közben nagyon sokat mozgok és forgolódok, így minden reggel úgy kelek fel, mintha még életemben nem fésülködtem volna. Minden reggel legalább háromnegyed órát vesz igénybe a kifésülése, vizes hajamnál legalább egy órát. Ez nyáron még könnyebben letudható, de mindjárt suli, és nem szeretnék szokás szerint fél órával előbb fölkelni a hajam miatt. Van valami ötletetek, amitől könnyebben fésülhetem majd a hajam? (És itt nem csak a hajápoló szerekre gondolok, mert nekem is van, de nem sokat segítenek, épp hogy egy kicsit, és zsírosodik tőle a hajam. Persze ezek is jöhetnek, de egyéb módszerek fontosabbak :/) Nagyon köszönöm előre is a válaszokat 12/L

2016. aug. 25. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjszakára fond be a hajad. Esetleg ha hosszú, akkor levágathatnád és az sem kócolódik annyira.
2016. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, fond be.
2016. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A gond az, hogy ez ilyen átok-áldás dolog, a hosszú hajat szeretem, mert jól néz ki, de (most hátközépig ér), tervezem, hogy levágatok a lapockáimig kb. A fonást megpróbálhatom, csak én magamnak nem tudom (túl sok van), majd zaklatom anyukámat :) További ötletek jöhetnek
2016. aug. 25. 17:45
 4/6 BulmaSwan ***** válasza:
Lépcsőzetes is lehetne. Azzal könnyebb bánni hosszún is. Nem tudom milyen fésűd van, de én ajánlani tudom ezt az új tangle teezert. Én a mall.hu-ról vettem kb 2500-ért, de megérte mert nem húzza a hajat és rendesen kifésüli.
2016. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hasonló van nekem is, de az már kicsit kopott is. Lehet megveszem, mert nagyon jókat láttam róla. Remélem azért nem muszáj rendelni hátha van dm-ben is.
2016. aug. 26. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az ecetes öblítést tudom egyszer ajánlani a hajmosás végén, ami könnyen fésülhetővé teszi hajat, valamint az ilyen csúszósabb anyagból készült párnahuzatot. A fonással pedig tényleg nem lőhetsz mellé, és nem olyan nehéz, meglásd könnyen megtanulod te is ;)
2016. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!