Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a frufrummal?...

Mit csináljak a frufrummal? Megőrülök.

Figyelt kérdés

Nem áll sehogy sem a frufrum mert pont ott van egy forgó :S Most féloldalas frufrum van de sztem nagyon gáz:S Egyenes frufrut nem akarok mert az nem áll jól. Magas a homlokom és olyan kerek és ovális közt van a fejformám xD Milyen frufrut ajánlanátok? Ha linkelnétek képeket azt megköszönnöm.

17/l


2010. ápr. 20. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*megköszönném
2010. ápr. 20. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
eg fufru nélkül?Vagy ennyire ragaszkodsz hozzá?
2010. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
frufru nélkül? azt hogy oldjam meg? XD
2010. ápr. 20. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vmi jó ha ott van forgód, meg neked sem tetszik sehogy sem, ahogy kivettem a szavaidból.Sztem csatold félre, hagyd h megnőjön és válassz majd vmi másik frizurát.
2010. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez a bajom... de félre meg nem csattolhatom mert hát nagy homlok.. szóval ink maradoka frufrunál..mégmindig jobb:D
2010. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vasald ki, vagy zselézd vagy egy extra erős hajhab/hajlakk. ezek szoktak segíteni
2010. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a bajom. Csináld meg így:

[link]

[link]

[link]

[link]


Bár ha tennél fel egy képet, könnyebb lenne a dolgunk, mert így láthatatlanban kicsit nehéz. :) De én ilyenekre csinálom a frufrum, méghozzá hajlakkal! Rengeteget segít!

2010. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most vágattam fufrut és borzalmasan áll nekem! Én szívesen megcsinálnám ,hogy oldalra fésülöm, de túl rövid hozzá! :( Nekem nem tudtok valami tippet adni?
2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!