Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajhab károsítani fogja a...

A hajhab károsítani fogja a hajamat? Vagy ne használjam inkább?

Figyelt kérdés
Kissé megelégeltem hogy száll a hajam minden irányba és nem marad egybe, ezért hajhabot akarok használni. Károsítaná a hajamat? Persze ápolom a hajamat olajokkal, gyógyteákkal szóval nincs elhanyagolva, de nem akarok ártani sem a hajamnak. Mit gondoltok? Inkább keressek más megoldást hogy egybe maradjon a hajam? Vagy mehet a hajhab?

2016. aug. 25. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mehet a hajhab nyugodtan. Ha ápolod rendesen, akkor nem árthatsz vele. :)
2016. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a habtól nagyon rossz ragacsos és nehéz lesz a hajam (édes mindegy mennyire márkás vagy márkátlant használok). A fodrászom ajánlotta az ecetes öblítést(1:4 arányban) amitől nagyon jó lett a tartása, nem szállt, mégis selymes és fényes lett. A szag miatt nem kell aggódni, nagyon hamar elillan. Szerintem egy próbát megér. Ártani nem árthatsz vele és addig sem kensz rá felesleges vegyszereket.
2016. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!