Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajra szeretnék váltani,...

Vörös hajra szeretnék váltani, de csak ideiglenesen, mit ajánlotok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Most világosbarna hajam van, és nagyon szemezek a vörössel, annak a sötétebb, vörösesbarna árnyalatával. DE! Kb maximum fél évig szeretném viselni ezt a hajszínt. Hallottam, hogy a vöröset nehéz kiszedni a hajból, de azért valahogy mégis csak meg lehet majd szabadulni tőle, nem? Ezzel kapcsolatban is örülnék ha mondana valaki dolgokat.

A második dolog: úgy képzelem el az egészet, hogy befestem vörösre, és az a szín a hetek, hónapok során majd kopik, azaz nem tervezek újrafestést. Ez így okés lehet? Egyik ismerősömnek is volt vörös haja, neki is fokozatosan kopott belőle mindig, és nekem ez így nagyon megtetszett.

Érdekelne, hogy milyen márkájú vörös festéket ajánlotok, ami befogja a hajat, szép lesz az eredmény, de idővel kopik. Ezt a kikopás dolgot úgy értem, hogy eleinte barnás vöröses, aztán nem olyan hosszú időn belül átmegy kicsit barnás rézvöröses árnyalatba a hajmosásoknak köszönhetően. Az is érdekelne hogy meddig fog egészen kopni a vörös, lehetséges az, hogy egyszer majd teljesen kimenjen a hajamból, és kb olyan legyen a hajszínem, mint azelőtt VAGY már ne nagyon látszódjon a vörös árnyalat. És ez kb mennyi idő? Tudom, ez hajfesték, haj, és hajmosás gyakorisága függő, illetve még nagyon sok dolog közbeszól, de kb mégis.

És az utolsó kérdésem ezzel kapcsolatban: Ha ez a kikopás dolog nem úgy működik ahogy szeretném, vagy idő előtt vissza szeretnék váltani barnára vagy egy másik színre, akkor azt én hogyan érhetem el? Csak mert ugye hallottam, hogy a vöröset a legnehezebb eltüntetni. De mégis, hogyan lehet "kiszállni" a vörösségből?



2016. aug. 27. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik 6-8 mosásos színező, használd. A hajfesték sose kopik ki a hajból, csak lenő. A tartós színezők kopnak, de teljesen az sem kopik ki soha. Ha újra barna akarsz lenni akkor a vöröset leszívatják és visszafestik kb olyanra a hajad amilyen volt... de ez sosem lesz a régi.
2016. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, köszi szépen. És ez a hajszínező ez milyen legyen? Márkára gondolok, csakmert nem szeretnék megint kifogni egy olyan terméket, ami semmit nem használ kb vagy rossz lesz a végeredmény stb.
2016. aug. 27. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi a vörös hajfesték hamar kikopik ne félj . 8 mosás után már alig látszik.
2016. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, koszi! :)
2016. aug. 31. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!