Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet Magyarországon valahol...

Lehet Magyarországon valahol kapni kókuszolajat?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nagyon jót tesz a hajnak a kókuszolaj és kiszeretném próbálni. Csak nem tudom hogy lehet-e kapni Magyarországon és ha igen hol és mennyiért? Valaki tudna nekem ebben segíteni?

2016. aug. 29. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

DM-ben tuti, de szerintem Rossman is. Neten is ezer helyről rendelheted. Ha hajadra, bőrödre használod, érdemes extra szüzet venni, az kicsit drágább.

Én simát használok, de annyira nem rossz.

2016. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és egy nagy tégely kb egy ezres volt.
2016. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 29. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima főzéshez való kókuszolajat bárhol lehet kapni, de azzal semmire nem mész, hajra nem az kell, hanem a drágább, szűz kókuszolaj. Bioboltokban biztos találsz. Egyébként argán olaj sokkal jobb a hajnak, és kevesebb kell belőle (2-3 csepp egy alkalommal), így olcsóbb is.
2016. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!