Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a rózsaszin...

Hogy tudnám a rózsaszin hajamat visszacsinálni a régi barna hajamra?

Figyelt kérdés
Az úgy volt hogy az eredeti hajszinem az barna gesztenye világos barna,szőkitettem a hajam és utána befestettem vegyi hajfestékkeel vörösre,de kikopott és most egy világos fakó rózsaszin vagyok,hallottam ezt a c vitaminos módszert,szerintetek működne? :(

2016. szept. 4. 04:45
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Fodrászoknál már hallottam olyat, hogy tudnak hajszínt radírozni. Ha ez igaz, azzal a vörös színt el tudják tüntetni, utána pedig kerestek egy olyan színt, ami hasonlít a sajátodhoz (növeszd le a hajad, ha nem emlékszel pontosan, milyen volt) és azzal festesd be.

2016. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kiszívtad a hajadból a színt, az már nincs ott, nincs benne a hajadban (persze ami majd később nő, abban benne lesz) így mindenképpen festeni kell majd. Azt javaslom, menj el egy fodrászhoz, mutat majd egy színskálát, ráböksz az eredeti hajszínedre és megnézi, mit tud kihozni. Valószínűleg a maradék rózsaszínt is ki kell szedni majd a hajadból, aztán majd rámehet a gesztenyebarna. Meg lehet csinálni, abszolút. Csak ne próbálkozz otthoni dolgokkal, mert az vagy működik, vagy nem.
2016. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ha rafestek fketevel?
2016. szept. 6. 02:24
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Fejen állva összecsinálod magad, és kész. Vissza van "csinálva".

Egyébként ideje megtanulni, hogy az Élet nevű játékban nem műxik a Ctrl+Z billentyűkombináció. Ha hozol egy döntést, annak következményei vannak.

2016. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miquel, rendkívül hasznos vagy. Nem bdsm topicokban szoktál lenni?
2016. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Társkeresési problémák oldalon szoktam előfordulni.
2016. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!