Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasik! Ti is borotváljátok a...

Pasik! Ti is borotváljátok a feneketek, vagy csak engem idegesít a szőr? 19/F

Figyelt kérdés

Nagyon szőrös lennék alapból; de engem nagyon idegesít. Sportolok (úszás, súlyozás, futás) és nagyon izzadok szőrösen. Ezért az egész testemen (láb, has, mellkas) hajnyíróval rövidre vágom hogy azért csupaszcsiga és borostás ne legyek, az intim részen (fenék és pénisz környéke) pedig borotválom. Titeket is idegesít a szőr? Gusztustalan, búza dolog ez?

19/F



2016. szept. 4. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Én csak a hónomat borotválom,farkamnál rövidre nyírom! A fenekemnél nekemis szőrös de lekéne vágni engem is idegesít mert szarás után nem kóser...
2016. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
férfi létedre "Pasik!" felkiáltással megszólítani más férfiakat, na az búza dolog. A borotválás is, de kicsit kevésbé.
2016. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőként nekem sem a pasik megszólítás nem b.z.is, sem az, hogy valaki igényes akar lenni. De ezek szerint nem csak a nők akarják egymást lenyűgözni...
2016. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is borotválom, mert sajnos túl sok van,ami már zavaró.
2016. szept. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon tud zavarni, ha szőrös a testem, ezért az egész testemet rendszeresen szőrtelenítem. Én nem tartom ezt gusztustalannak, és búzis dolognak sem.
2016. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!