Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre fordított technikával?...

Ombre fordított technikával? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sőtét szőkére van festve a közepes barna színű hajam, már látszik egy pici lenövés. Kaphatok-e ombret úgy, hogy csak felülről befestem barnára lent pedig nem bántom a sötétszőkére festett részt? Mindenképpen fodrászhoz fogok menni, csak előtte kiváncsi vagyok mások véleményére is, mert ha ez egy apszúrd hülyeség inkább meg se említem a fodrásznak. :D

2016. szept. 6. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hajügyben született tehetség vagyok, vagy csak eszméletlen mázlista, de mindig minden bejön. :D


Amit leírsz, azt megcsináltam magamnak sima bolti festékkel. Alapból középszőke volt, felül befestettem sötétszőkére, alul meg nagyon világosra. Nagyon szép lett. Jól el tudtam dolgozni, az átmenet nem látszott, csak akkor, amikor kontyban volt a hajam, mert akkor volt a vége meg a töve egymás mellett.

2016. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!