Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrus lányok ti hányszor...

Frufrus lányok ti hányszor mostok hajat egy héten?

Figyelt kérdés

Most lett frufrum és nem számoltam azzal, hogy ez csak frissen mosva és beszárítva szép...de nem akarok minden nap hajat mosni.

Lehet az egy megoldás, hogy csak a frufrum mosom meg minden nap? Valamint a sampont se tartom túl egészségesnek minden nap..a sima vízzel is elérem azt a hatást, hogy szép legyen a frufrum?



2016. szept. 7. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Heti egyszer. Nem zsírosodik a hajam, szóval értelmetlen lenne többször mosnom. A frufrum ha már nem szép akkor vagy csak azt megmosom, vagy feltűzöm. Amióta az eszemet tudom frufrus vagyok.
2016. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én is frufrus vagyok,és sajnos elég gyorsan zsírosodik a hajam...már én is megpróbálkoztam a mindennapos frufrumosással, de az én hajamnak ez szemmel láthatóan nem tett jót. Úgyhogy találnom kellett valami más módszert. Azóta száraz sampont használok. Praktikus, és nem teszi tönkre a hajad. Nekem bevállt:).
2016. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Lehet beszerzek én is egyet.

Sima vízzel vagy samponnal mostátok?

2016. szept. 7. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én a frufrumat külön, csak nagyon indokolt esetben mosom ki, pl ha elmegyünk valahova (állatkertre, étteremre, ilyenekre gondolok, nem hivatalos eseményre kell gondolni, akkor alap a frissen mosott haj). De mikor ilyen van, én samponnal mosom ki.


Egyszer nagyon fáradt voltam, és elfelejtettem sampont tenni a hajamra, csak bevizeztem és megvolt (:"DDD mai napig nem tudom, hogy csinálhattam) másnap egy katasztrófa volt. Viszketett, zsíros is maradt, elég undorító volt.:D

2016. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor frufrum volt és már zsírosodott akkor csak a frufrumat mostam meg.
2016. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy barátnőm akinek volt, seggig érő hajjal. Heti párszor mosta miközben toszogattam.. aztán meg lenyíratta majdnem teljesen az egész haját..utána hónapokat bőgött, hogy mért tette. Bocs az offért, párszor mosni hetente, és NEM levágatni, főleg ha úgy néznél ki vele mint valami uszkár... ha jól ápolod és illik hozzád akkor viszont elegáns, csinos viselet.
2016. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LORD_DOGE_IS_HERE válasza:
A frufrumat naponta, a hajam többi részét meg minden második nap, ritkábban három naponként mosom.
2016. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha csak a frufrutokat mossátok meg a fej többi része nem lesz samponos? :O
2016. szept. 9. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz samponos, mert elég rá egy nagyon-nagyon pici sampon.:) Bár ez attól is függ neked milyen fazonú, mert van akinek szinte a feje tetejétől kezdődik, nyilván azt nehezebb megmosni, nekem csak mint ez kb: [link]

Ezt nagyon könnyű mosni, sosem lett még a többi hajam samponos. :) Bár én nagyon ritkán mosom külön, inkább felfogom ha már nem szép.:)

2016. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En szerdankent es vasarnaponkent szoktam kimosni a hajam, de van hogyha peldaul megyek valahova akkor aznap:) a frufrumat is csak akkor mosom ki viszont en balzsamozom is es az valami csodat tesz. Hajmosas utan hovedo es szaritas, utana alszok es ha reggelre mar rossz a frufrum akkor megint hovedo es kivasalom, viszont nem le, mert akkor semmi tartasa nem lesz es elobb-utobb olyan lesz mintha zsiros lenne, hanem felfele szoktam vagy hogy, es utana lefesulom es ugy olyan mintha be lenne tupirozva:) ha nagyon nagyon zsiros akkor csak szimplan oldalra vagy felcsatolom es este kimosom:) viszont hovedot hasznaljatok, tenyleg nagyon fontos! En nem hittem hogy fontos, meg is banta a hajam viszont amiota hasznalom valami elkepeszto, hogy alig toredezik a hajam a szaritastol es vasalastol:) (14/L)
2017. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!