Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyászom Sotret irt fel,...

Bőrgyógyászom Sotret irt fel, hatásos?

Figyelt kérdés

Mindenki aki tud valamit erről a gyógyszerről kérem irja le tapasztalatait, véleményét stb.

Elég sok mellékhatásan van, picit félek kipróbálni de szeretnék már vére szép, akné mentes arcot :(

(l-21)



2016. szept. 8. 15:19
 1/2 anonim válasza:
Igen, elég hatásos. Én évekig szenvedtem a bőrömmel, elmentem mindenféle kivizsgálásra mert tudni akartam az okát és azt megszüntetni. Nos kivették a garatmandulámat, 2 kinövőben lévő bolcsességfogam, majd kiderítettem magándokiknál hogy inzulinrezisztenciám és emiatt hormonális problémám van (1 ciszta a bal petefészkemen). Persze közben többször mentem vissza bőrgyógyászatra, mindig csak antibiotikumokat és krémeket írtak fel, végül mikor már az alapbetegségeim kezelésére sem javult az arcom, mondtam h valami végleges hatékony gyógyszert szeretnék. És ekkor írta fel a Sotretet (izotretinoin). Nagyon paráztam a mellékhatások miatt én is, de úgy voltam vele hogy inkább nem megyek napra minthogy állandóan a pattanásokkal küszködjek. Szerencsére bevált, 2 hét után már jelentősen javult a bőröm, 1 hónap után már csak 1-2 heg maradt az államon, végre nem kellett minden nap hajat mosni és matt maradt az arcom is. Az egyetlen negatívum hogy nagyon kiszárította az ajkaim, berepedezett, vérzett is, de ez kezelhető balzsammal. Szóval nekem bevált, ha elkezded szedni akkor ajakbalzsammal kenegesd a szád napi többször hogy ne száradjon szét.
2016. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2016. szept. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!