SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hajam régóta korpásodik és már megszerettem volna szüntetni - hosszó,sötét hajam van és eléggé látszik. Eleinte természettel próbálkoztam majd elmentem bőrgyógyászhoz aki a Seborin nevű sampont ajánlotta. Sajnos egyáltalán nem vált be. Megpróbálkoztam az almaecet + víz kombóval, de az se jött be. Most nem rég vettem egy kénes sampont(Naturland), eleinte jónak tűnt, de szerintem kicsit túlszárította a fejbőröm. Arra gondoltam, hogy a kénes sampont hagyom hátha egy sima, egyszerű sampon jön be. Azóta még korpásabb a fejbőröm és viszket is. Már konkrétan ott tartok, hogy ezreket költök rosszabbnál rosszabb dolgokra, és egyik se ér semmit. Esetleg vitamin hiány állhat a háttérben? Vagy mi lehet még? Mit tegyek? Menjek vissza a bőrgyógyászhoz? Vagy van valami olyan sampon ami másnak bevált?

2016. szept. 9. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet még egy hajgyógyász is. Egyenként a korpás fejbőrt okozhatja gomba illetve bármi más fertőzés is. Nizorallal próbálkoztál?
2016. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg az ecetes hajöblítést. de az is lehet h ecettel bekenegeted a hajtövedet. ( ecetes vízről van szó. kb fele- fele arányban)
2016. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teafaolajos sampont próbáltad már? A teafaolaj gombaölő hatású. Vagy a sima samponba cseppegtetsz teafaolajat, de csak a biováltozatot, nem a 100-ftos boltokban kapható sza@okat.
2016. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Az ecetest próbáltam, de sajnos nem értem el vele semmit. :(

2016. szept. 9. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!