Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni Budapesten...

Hol lehet kapni Budapesten shikakai port?

Figyelt kérdés
Nem Khadit szeretnék, mert az drága. A Mayam termékeit nézegettem, de csak webshopuk van,a viszonteladókat nem tudom. Hol lehet kapni ilyen ayurvédikus porokat, kint shikakai, vagy neem por? Nekem az amla, brahmi nem jó, mert világos hajam van. :(

2016. szept. 9. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés? A mayam nagyon jó, de azóta már jó sok helyen van. Az amla és brahmi sötétít? Most a legújabb felfedezettem a bhringray por amiről ugyanezt írják. Csak ezekről nincs annyi infó, vagy előtte utána kép mint a hennáról. Neked mi a tapasztalatod? Ha jársz még erre.:)
2022. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!