Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég be lett a hajam vége...

Nemrég be lett a hajam vége szőkítve, de nagyon megbántam. Vissza szeretném festeni de attól félek hogy csúnya vagy ha vissza festettem csúnyán letörik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval igen ombre van a hajam van de valaki tud olyan módszert ami esetleg természetes? Alapból sötét hajszínem van barna, de hallottam azt a módszert hogy vissza lehet természetesen ezt csinálni kakaóporral de nem tudom mennyire igaz. Nem szeretném roncsolni nem is vasalom de valami megoldásra van szükségem! Vágatni nem szeretnék így isrövid hajam van! Ha pedig a hajam befestése van csak megoldásnak akkor se szeretném az egész hajam befesteni.

2016. szept. 10. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy fodrász simán be tudja festeni olyan színűre a kiszőkített részt, mint a saját hajad. Persze bolti dobozos festékkel ez nehezen valósítható meg, mert tuti hogy keverni kell az árnyalatot, ráadásul ha nagyon szőke még vissza is kell pigmentálni.

Kakaóval és hasonlóval semmi eredményt nem fogsz tudni elérni.

2016. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!