Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált (arc) bőrfeszesítő krém?

Bevált (arc) bőrfeszesítő krém?

Figyelt kérdés

Jelentős fogyás után (-35 kg) elég csúnya lett a bőr a néhai tokám helyén, erre keresnék hatásos krémet, hogy kissé feszesebb legyen. Hátha tud valaki ilyet. Köszönöm előre is!


32/N


2016. szept. 15. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem letezik ilyen 'csodaszer'. Ha nagyon meg van nyulva es magatol nem huzodik vissza, csak a plasztikai sebeszet segithet. Ismetlem, barmit irnak ra a 20-30e forintos csodakremekre, nincs es igazabol nem is lehet ilyen hatasu szer.
2016. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt fogyás előtt kellett volna elkezdeni, alatta pedig végig csinálni. Ha nagyon csúnya, nem lehet vele mit tenni.
2016. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira vészes, csak nem olyan, mintha sose lett volna a toka... Azt se tudom, más észreveszi-e egyáltalán. Na mindegy.
2016. szept. 15. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt adtad le?

(Egyébként gratula, ügyes vagy.)


Én valami zsírégető, feszesítő krémet próbálnék. Hiába fenékre meg combra van, neked épp nem ott van problémád, hát istenem.

2016. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves #4 válaszoló, kb. bő három év alatt, kicsit nehéz meghatározni, mert volt benne terhesség is. :)


Tegnap este bekentem egyébként sima Helia D Classic krémmel, az volt is itthon. Hát majd látjuk, mindegy, bárhogy alakul a tokabőröm, akkor is megérte lefogyni. :)

2016. szept. 16. 07:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Á, nem rosszul írtam, a bő 3 év a mosthoz képest van, már tavaly tavaszra, amikor babás lettem is annyi voltam, mint most. De még szeretnék fogyni valamennyit a kövi baba előtt.
2016. szept. 16. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!