Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrzet szőkítésben jártas...

Mgfzjbfgjjm kérdése:

Szőrzet szőkítésben jártas ember tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sajnos szőrős a hátam,hasam,cicim,fenekem egy szóval mindenhol ezért arra gondoltam h a fenekemnél és a hasamnál szőkíteném! Szerintetek jó ötlet ? És tudtok ajánlani jó szőkítőt? Vagy ti mivel szoktátok? KOZMETIKUDHOZ NEM AKAROL MENNI!

16L


2016. szept. 16. 15:47
 1/1 anonim válasza:

Blanch port kell venni (szőkítőpor) +oxit. Oxiból 6%osathasználok (a 3%os is jó sztem, 12%osat soha ne használj!)


Használata: Por+oxi 1:1 arányban kb szemmértékre. Kenhető tejföl állagúnak kell lennie. Bekened a testrészedet és kellemetlen érzést érzel. Én a bajuszomon kb 2-3percig szoktam hagyni. Vigyázz azzal nagyon,hogy néha nagyon erősre is sikerülhet, olyankor nagyon csíp és érdemes ilyenkor egyből lemosni,ha nem szeretnél szép hólyagokat.


A mell nagyon érzékeny rész,nem tudom mennyire jó ötlet. A fenekednél meg arra azért vigyázz,hogy intim részre ne kerüljön vegyszer (se élőlre,se a popsidba...:D), szóval óvatosan. Azért az egész testedet ilyen erős cuccal bekenni elég veszélyes szerintem és káros is,de te döntöd el.

2016. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!