Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne ilyen fényes a...

Hogy lehetne ilyen fényes a hajam, illetve hogy csinályam még úgy mintha nem lenne választék?

Figyelt kérdés

Ugye oldanfrufrum van.egy csomó lányt látok olyan frufuval h nem is látszik a választék meg látszik h az kiülön van.(huuu ezt nagyon nem tudom megmagyarázni,teszek képeket,erre gondolok [link]


[link]


[link]



2016. szept. 18. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgyhogy teszel a fejedre egy parókát.


A második-harmadik linket egyértelmű hogy paróka van a fején a csajnak...

2016. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En rendesen ápolom a hajam. Markas, bevált sampon, balzsam. 4 napnutan hajmosás. De Sosem volt ragyogó es selymes. A reggeli fesulkodes utan pedig a szőke hajam leginkabb egy kazal szenara hasonlított. Szaraznak es szalkasnak tunt emelett meg ossze vissza szalt. Mar egyideje mas a rutinom. Hajmosás, kifesulom mé vizesen, lefekszem aludni, reggel felkelek de nem fesulkodom. Csak itt ott kicsit vegig szántom az ujjaimmal. Igy sokkal ragyogobb es szebb nem teljesen mint a képen de kozel áll ahoz. Este mar erősebben vegig fesulgetem az ujjaimmal, lazán befonom es reggel ismét a mar emlitettek. Nekem bavalt. Es ha ide figyelsz nem lesz kocos. Amúgyis most a kócosan hullámos haj a divat. Es a fiúknak is nagyon bejön ez a termeszetesseg;)
2016. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!