Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínváltás, de hogyan?

Hajszínváltás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni.

A hajam kb a hátam közepéig ér, kb. 8 éve festem feketére.Nagyon szép, egészséges, nem töredezik, nem hullik, nem zsírosodik, és egyátalán semmi problémám nincs vele.

Két dologra lennék kíváncsi:


Mivel már ilyen régóta ugyanolyan színű a hajam, elhatároztam, hogy változtatok!!!

Olvastam egy bizonyos OXY RELOAD termékről, ami sokkal "jobb" , mintha leszívatnám.

Várhatok tőle eredményt? Ha igen milyet?

Mit kell tennem vele, és hányszor?

Valamilyen szép világos barna színt szeretnék, jégszőke melírral később.

Az eredeti hajszínem középbarna.


A másik dolog, ami érdekel, hogy extra nagy csavarókkal lehet e tartóshullámot készíteni?

Ezt azért szeretném, mert túl egyenes a hajam, és sajnos ha simán felcsavarom, kilógja nagyon hamar.


Várom a válaszokat....és előre is hálásan köszönöm :)


2010. ápr. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az oxy reload nekem pl meg sem mozdította a csokibarna hajszínemet és drága is volt,világosabb egy picit a töve lett.

Amit mi világosbarnának mondunk,az sötétszőke.Biztosan le kell szivatni szerintem a hajadat(világosítani is kell!!).Feketéből esetleg egy világosbarnát el lehet érni,de a jégszőke melír elsőre biztosan sárgás lesz.Főleg,hogy a festék ennyi idő alatt nagyon 'beleette' magát a hajadba.

A fekete tényleg nagyon speciális eset,a fodrászok közül sem mindenki meri elvállalni.Inkább keress fel egy fodrászt,aki megcsinálja a kívánt hajszínt.Nem olcsó,de többe kerül pl egy hajbevarrás vagy kozmetikai cuccok a tönkre ment hajra(ami semmit nem ér,olyankor a vágás marad).

Kérj Lorealos hajradírozást-nekem pl elsőre szépen leszedte a csokibarnát és nem törte le a hajam.Egyből világosszőke lettem,de fodrász csinálta(én csak vittem a Loreal Efasor hajradírt amit megvettem fodrászkellékesben).Szőkítőport ne engedj a hajadra(max csak melír miatt),nagyon tönkre teszi.

Az egyik barátnőm otthon akarta világosítani a haját és a derékig érő fekete hajából vállig érő sárgás valami lett.

2010. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Loréal Efassor ajánlom lehet elsőre is már lehet világosbarna hajad.

Szerintem 3 tasak biztos kell a hajadra mert inkább maradjon mit kevés legyen,de be is szívja a haj.Én 3 % oxit tettem hozzá.Először a hosszára tettük,mert az festett volt,utána a tövére.Eztán szőke hajfesték,kb. középszőke lettem. :))))


Hát ha hosszú a hajad ki is fogja rúgni a csavarós megoldást,használj inkább hajsütővasat 38mm-set,de ezzel is épp a vége lesz hullámos.

2010. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Mindenképpen fodrásszal szeretném megcsináltatni, mert nagyon féltem a hajam :(

Tényleg nagyon szép, semmi problémám nincsen vele, hála istennek.

És ez a Loreal Effasor nem károsítja a hajat? Én már hallottam róla hideget, és meleget is...szóval nem tudom mi az igaz belőle.

Az én fodrászom nagyon jó, de gondoltam azért még kikérem "az ezen a tortúrán átesettek" véleményét :)


Várom még a válaszokat!

És köszi...

2010. ápr. 23. 18:11
 4/5 A kérdező kommentje:
A melírt pedig csakis akkor szeretném belerakatni, ha már "meggyógyult a hajam"..., nem közvetlenül a fekete eltüntesése után :)
2010. ápr. 23. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Loreal Effasorral lett leszedve a csokibarna hajszínem.Semmi baja nem lett tőle,pedig utána még szőkére is festette a fodrász.A végéből sem kellett vágni és nem lettem vöröses vagy sárgás szőke.Foltos sem lett.

Viszont a szőkítőporos hajszínváltoztatás sokkal rosszabb,egyszer azzal is csinálták,de nagyon tört tőle a hajam.

Azóta csak Effasor párti vagyok.Tényleg nem bántja a hajat,ha megfelelően használják (akik negatívumot írnak róla ,gondolom nem megfelelően alkalmazták Pl vannak színelőhívók: 3%/6%/9%/12%.Ha valaki az Effasort 9% vagy 12% előhívóval keveri össze,akkor ne csodálkozzon,ha letörik a haja.Szőkítőport is ha 9%-ossal vagy 12%-ossal kevered össze,tuti recept hogyan égesd le a hajad.Sima hajfestéknél is durva a 12%os...)

2010. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!