Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy csináljátok hogy...

Lányok hogy csináljátok hogy mindig selymes és szép a hajatok és sosem zsírosodik?

Figyelt kérdés

minden más lánynak olyan szép selymes a haja a hét bármelyik napján, sosem látom hogy zsíros lenne, de nekem már a második napon is az :( 3 naponta mosom egyébként. az ilyenek hogy szárazsampon, vagy hintőporos trükközés hogy elrejtsem a zsírt, sosem vált be. már a második napon nevetségesen és darabosan zsíros az egész. :/

főleg a hosszú hajuaknál csodálkozok, hogy még annak ellenére is, hogy azért gyakran nyúlkálnak hozzá és igazgatják, sosem zsírosodik a hajuk, ezt hogy csinálják?:c lécci segítsetek, mert ez teljesen elveszi az önbizalmamat, nagyon hálás lennék! 16L


2016. szept. 19. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én azok közé tartozom, akik sose lépnek ki a házból zsíros hajjal:). 2 naponta mosom a hajam, közötte pedig sokszor száraz sampont használok (nekem nagyon beválik), más tippem nincsen. A selymességen megfelelő samponnal, balzsammal, hajpakolással és hajolajjal segíthetsz.
2016. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is két naponta mosom hogy ne kelljen zsíros hajjal járkálnom. Néha így is muszéj száraz sampont használnom, én nyugodt szívvel tudom ajánlani a Batiste cherry dry shampoo-t :) Nekem eddig egyedül ez vált be, ez előtt én sem hittem hogy segíthet szárazsampon. De sokab vannak akik naponta mossák a hajukat hogy mindig szép legyen, szóval nyugi nem vagy egyedül ezzel hogy hamar zsírosodik
2016. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vasárnap és szerdán mosok hajat mindig, ez már egy rutin nálam 1 éve :D

Lehet, hogy az étkezésed, életmódod miatt zsírosodik ennyire a hajad. Vagy a túl sok stressz, ilyenek. Én azt javasolnám, ami nekem is bevált: mindennap mosd ki a fésűd, hajmosás előtt fésüld át a hajad, ne használj erőszakos sampont, hanem valami könnyebbet, ne túrj bele, mosd a párna huzatod gyakran ( ez is közrejátszhat) igyál sok vizet, egyél kevesebb zsíros, cukros kaját és akkor nem lesz baj.

2016. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erőszakos sampon. :D :D Az milyen? Kitépkedi a hajszálaid?
2016. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Enis harom naponta mosom. Egyebkent nem feltetlen csak a szaraz sampon a jo. Anapsag mar van olyan folyekony is amire ra van irva h zsiros hajra

Es igen megfelelo hajapoladsal lehet selymes

2016. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problemaval küzdöttem sokáig, szinte az összes zsíros hajra való sampont és házipraktikát kipróbáltam, de egyszerűen semmi nem vált be. :(

Amióta viszont a Manna 'egészséges tincsek' szappanját, és egy Yves Rocheres tápláló sampont használok, nem zsírosodik olyan könnyen a hajam, és sokan megjegyezték, mennyirw jó a hajam :)

Ja, és ami nagyon fontos: ha mindenáron copfban szeretnéd hordani a hajad, akkor ne csinálj olyan szoros copfot, mert nem fog tudni lélegezni a fejbőröd!

14/L

2016. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: es langyos vizzel moss hajat! A sampont pedig mosd ki alaposan, esetleg oblitsd le a hajad ecetes vizzel, az is nagyon jo, es nem marad meg a szaga (1 ek ecet, fel liter viz)
2016. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt alapvetően nem tudod semmivel befolyásolni, a hormonháztartás felelős azért, hogy valakinek zsíros a haja vagy a bőre. Nekem nagyon zsíros típusú hajam van, hosszú éveken keresztül mindennel próbálkoztam hogy ne zsírosodjon ennyire, de eredménytelenül. Most terhes vagyok és a megváltozott hormonrendszernek köszönhetően varázsütésre megszűnt a hajam a zsírosodása. Teljesen elég most hetente egyszer hajat mosnom, de azt is csak a por, szmog, szennyeződések miatt, nem a zsírosság miatt.
2016. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!