Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj festése színesre?

Haj festése színesre?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne otthon megcsinálni magamnak, vagy inkább fodrászhoz menjek? És milyen márkájú festéket javasoltok? Elég világos, pasztellilára szeretném festeni a hajam, gondolom előtte mindenképpen ki kellene szőkítenem a hajam, mégha világos barna is.

A válaszokat előre köszönöm, főleg azoknak, akik már tapasutaltak ilyen témában ^^



2016. szept. 20. 17:13
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem először csináltasd meg fodrásszal, és ha lenő/kifakul, akkor már te is meg tudod csinálni. A hajfestéket illetően nem tudok tanácsot adni, de azt javaslom, hogy kérdezz utána fodrászkellékes boltokban, fodrászoknál vagy akár olyan embereknél, akiknek ilyen/hasonló a haja. Én pont ugyanígy tettem ;)
2016. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp fodrász ha nem értesz hozzá. A hajad fehérig kell szőkíteni amit ha elrontasz otthon akkor leég az egész hajad... azután színezővel kell lilára festeni. Ha hosszú a hajad akkor igen drága is lesz. És gyorsan kopik szóval kb hetente festegetned is kell otthon majd.
2016. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!