Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van köztetek olyan aki gyógysz...

Van köztetek olyan aki gyógyszert szed a hajához (hajerősítő, dúsító)?

Figyelt kérdés

extrémvékony és kevés hajam van, főleg elöl, ott valahogy nagyon el vannak vékonyodva a tincseim, és ott alig van hajam. pedig régebben nem is volt ilyen, de most már a gyógyszerszedést is fontolgatom.

nektek van ezzel tapasztalatotok? maradjak inkább a ritkás hajnál, nem ajánlott a gyógyszersedés erre?


2016. szept. 20. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én étrendkiegészítőket szedek és kb. 4 év tesztelés után ráakadtam arra, ami működik.
2016. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen? lécci kifejtenéd mit értesz ezalatt? mert tényleg eléggé gázos hogy ilyen vékony és kevés a hajam és nagyon értékelném ha valaki tényleg tudna segíteni:/
2016. szept. 20. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Sörélesztőt ( ezt: [link] rossmannban vettem németo-ban, de szerintem Mo-n is kapni).

E-vitamint (gyógyszertárban vettem, de ezt kor alapján adta a patikus, de vigyázni kell vele) és vasat, mert anémiás vagyok (amúgy vigyázni kell a vassal és ha nincs vashiányod, akkor ne szedd).


Külön B vitamin komplexet, biotin-kúrát, a dm-ben és rossmannban kapható összes haj+bőr vitaminkészítményt , mindenféle csúcsszuper sampont kipróbáltam, de egyik sem segített úgy mint ez a sörélesztő.

2016. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a-vitamin, e-vitamin, béres csepp, gyógytea keverék
2016. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!