Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a l'Oreal...

Mi a véleményetek a l'Oreal Casting Creme Glossról?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt befestve az amúgy hideg sötétbarna hajam. Majdnem leér a mellemig, vékonyszálú, hullámos. Már régóta kíváncsi lennék valami vöröses árnyalatra, de semmiképpen sem szeretnék tarós festéket. A kérdésben említett márka mennyire megbízhtó? Mennyire kopik és hogyan? Az lenne a cél, hogy kb 2-3 hónap alatt teljesen, egyenletesen kikopjon. Emellett mennyire roncsolja a hajvéget? Most nyilván nem tudom még, hogy miután kikopott, újra festem-e, de az az eredeti terv, hogy csak kipróbálás gyanánt, egyszer festem be a hajamat :) a válaszokat és személyes vélemébyeket előre köszönöm!

17/L



2016. szept. 20. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sötétbarnára mindegy mit festesz mert nem fog látszani rajta, ahhoz először szőkítened is kéne. Az meg mindenképp tartós lesz. Festéket csak fodrászkellékesben érdemes venni. Olcsóbb és jobb minőséget találsz ott.
2016. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből a fajta festékből csak sötét vörös van, fekete cseresznye, azt nyugodtan rákenheted a sötétbarna hajadra, lesz egy enyhe vöröses fénye, különösen a természetes fényben, és talán egy kicsit sötétebb lesz, ennyi. Egyébként elég hamar kikopik, elveszti a színét, de 24 mosással biztos nem jön ki. Lenő, de a te sötétbarna hajadon sztem ez nem lenne vészes.
2016. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is a barna hajamra festettem ra, hogy legyen szebb fenye, mert szurkes volt. Nagyon szep lett, de sosem kopott ki, hasznalat utan ot honappal szerettem volna 1-2 arnyalattal vilagosabb hajat mert sotetebb lett tole. Harom alkalommal szivta le a fodraszom hogy elfogadhato legyen. Azt kerte soha tobbet ne vegyek drogerias dobozos hajfesteket :)
2016. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!