Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ér valamit a száraz sampon?

Ér valamit a száraz sampon?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a hajam, minden másnap mosom. Ezt szeretném egy kicsit lecsökkenteni!
2016. szept. 21. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,de alaposan keféld ki,felszívja a fölösleges faggyút,1-2 mosást meg lehet vele spórolni.
2016. szept. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn 3 naponta szoktam hajatmosni, de szárazsampon használata mellett valamikor egy hèten csak egyszer mostam. Most hintőport használok. Ugyanolyan jó mint a sz.sampon.
2016. szept. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a száraz spray vált be. Nem por állagú, hanem mint a hajlakk, fújni kell. Van hogy nekem is elég egy héten egyszer mosnom ha használom.
2016. szept. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Dove-ot használok. Igaz, hogy 2000 Ft, de nagyon jó.

Nem lesz fehér a hajam, persze át kell dörzsöölni törölközővel. Az illata is jó.

És az én alapból durván zsíros hajam +2 napig bírja vele.

Dúsabbá is teszi, ami külön plusz pont.

2016. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem használ és mivel barna hajra valót vettem, így a fehér foltokkal se kell szenvedni

azért nem olyan, mint ha akkor mostam volna meg, de nem is marad zsíros se, szóval elégedett vagyok vele

2016. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem használ. Általában hetente egyszer mosok hajat, de amikor megjön, akkor mindig bezsírosodik már péntekre. Ilyenkor teszek rá száraz sampont és simán kibírja vasárnapig, amikor eleve hajat szoktam mosni. Balea márkájút használok, tök olcsó és mivel havonta egyszer használom, simán elvagyok vele egy évig is. Fekete a hajam színes csíkokkal, de nem látszik meg rajta. Ha felfújom, először fehér de törülközővel megdörzsölöm és jól kifésülöm, így nem hagy foltot.
2016. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!