Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj! Honnan lehetne...

Csatos póthaj! Honnan lehetne igazi hajból készültet rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy platinaszőke kb 70cm-es csatos póthajat beszerezni,viszont nagyon sokszor megjártam már keratinozott hajakkal, hogy "100% európai,igazi hajból készült" viszont 4 fodrász is megcáfolta ezt, ezért nem nagyon tudok már megbízni azokban az oldalakban, ahol feltüntetik ezt. Valaki tudna olyan oldalt mondani ahol TÉNYLEG igazi hajat lehet beszerezni? (az ár nem annyira számít de azért egy horribilis összeget talán nem adnék ki érte :) )

2016. szept. 22. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát oldalakon sok kamu volt amiket hallottam. Jelenleg saját kifésült és levágott(ritkítás alatt) hajamat kezdtem összetincsezni. Seggemig ér ><

Gondolom nem pár tincs kellene.

De amúgy miért nem növeszted meg?

2016. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valóban nem,egy teljes fejre való mennyiség kellene. :) 2éven keresztül növesztettem,ricinus,kókuszolaj,rengetek fejnasszázs,nem vasaltam,alacsony hőfokon szárítottam majd egyik nep megkérdezték tőlem,hogy levágattam a hajam? ekkor tudatosult bennem, hogy szinte genetikailag képtelen vagyok hajat növeszteni és végül ezért döntöttem a hajhosszabbítás mellett.1éve van fent póthajam mikrocsomózással és keratinozással de sok problémám adódott velük és most végül a csatosnál döntöttem. röviden :)
2016. szept. 22. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy genetikailag nem tudsz hajat növeszteni? Szerintem elég idő alatt bárkinek megnő nagyra. Csak nem vagy türelmes, vagy túl sokat vágatsz le belőle... Meg lehet, hogy amikor kérdezték, hogy levágattad-e, akkor csak másképp fésülted, vagy valaki bókolni szeretett volna, hogy jó a hajad. Ahh, annyira kiábrándító basszus, hogy a nőknek, lányoknak még a haja is mű.
2016. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vágatom egyáltalán, szóval ez kizárva.És elég türelmes ember vagyok de nem a végtelenségig.Ha 2 év után nem látok változást,akkor a 3. évet már nem fogom megvárni. Egyszerűen ahogy nő,úgy törik. De nem szeretnék többet erről beszélni, csak a kérdésemre szeretnék választ kapni. :)
2016. szept. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!