Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rézvörös hajból szőkét?!

Aleexixo kérdése:

Rézvörös hajból szőkét?!

Figyelt kérdés

Tehát alapból szőke vagyok természetes hajszínre és hiányzik a szőke, persze hidrogén szőkét vagy ősz hajat szeretnék elérni. Valami tanács hogyan kezdjek neki?:)

Fekete volt 4 évig és 2 hónapja rézvörös. Mielőtt kapnám a hideget meleget megmaradt a hajam hosszasága és egészséges még mindig ugyhogy, mellőzzük a 'meghal a hajad,lefog égni...' És társait. Köszönöm.



2016. szept. 23. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthon sehogy,én ugyan ilyen voltam,végül foltosan mentem fodrászhoz aki rendbe hozta.
2016. szept. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Voroset nagyon nehez eltuntetni :( legalabb harom alkalom fodrasz kell hozza hogy szurke lehessen, de meg az sem biztos. Fugg a hajad minosegetol, es hogy milyen festekkel lett festve a voros. Otthon ne allj neki!
2016. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fodrász. Nekem is volt vörös a hajam, utána be lett melírozva, majd teljesen be lett festve szőkére, legalább 3x be kellett festeni az egészet, de nem ment tönkre a hajam egyáltalán.
2016. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem megyek fodraszhoz, egyszer nagyon csunya lett miatta a hajam es egy vagyont is ott hagytam sajnos. Nem jarok mar lassan 10 eve fodraszhoz. Magamba bizok ezert kerdeztem a folyamatot,de koszonom az eddigi valaszokat!:)
2016. szept. 24. 01:24
 5/5 anonim válasza:
Fesd be nagyon világos szőke hajfestékkel. Én is így tettem, jó lett a végeredmény.
2016. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!