Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrömön grízszerű kiütések...

A bőrömön grízszerű kiütések vannak fehér (bőrszínű, nem sárga a teteje bocsi undi de teljesen bőrszínű) csak kidudorodik és nem egy kettő hanem egy helyen több egymás mellett egykupacban. De nem tudom mitől?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet? és már próbáltam mindent tényleg most hidratálom inkább krémmel niveaval de csúnya zavar és igaz h úgy nem feltűnő csak hogy puklis az állam két oldalán az arcomon meg az arccsontomnal és a vállam meg a melkasom és nem tudom mitől lehet? ha valaki tudja mit vagy mitől lehet írja meg pls köszönöm

2016. szept. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokozott faggyúmirigy termelés is okozhatja. Bőrgyógyász tud rá kenőcsöt adni.
2016. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltetlenul menj el az orvoshoz Ez leginkabb idosebb korban, koleszterin problemaknal jellemzo, de lahet akarmi mas is.
2016. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Etelerzekenyseg/allergia tunete is lehet
2016. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderult vegul hogy mi okozta?Ugyanez a problemam most.:/

2018. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mi okozta a problémát? Ugyanezzel küszködők most.
2022. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!