Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni a bőrömmel?

Mit tudnék csinálni a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nagyon ragyás, pattanásos az arcom és egyszerűen semmi sem viszi le őket, próbáltam 1000 féle krémet de nem használtak. Az a legjobb amikor kiizzadok vagy lehajolok valamiért és a sebes, pattanásos arcom teljesen vörös. Rohadt szar így élni hogy kerülöm az embereket , nem engedem közel őket magamhoz hogy ne lássanak meg.

Itt van pár kép, mit tudnék vele kezdeni?

[link]


[link]



2016. szept. 23. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez inkább rosacea. Orvoshoz menj el vele.
2016. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,en borgyogyasznal kezdtem,adott vmi szerinte csodaszert ami mindenkinek segit,hat nekem nem.Aztan folytattam nodokinal,o elkuldott vervetelre,rogton kiderult h extramagas a prolaktinszintem,ami okozhatja,most endokrinologusnal folytatom.


Amire ki akarok lyukadni h a kepeid alapjan ez belso dolog.Csinaltass egy hormonvizsgalatot.Sok benazastol kencetol es nyomkodastol kimelheted meg magad ha kiderul h hormon.Addig vegelathatatlan harc h jajjj mi okozhatja.Tudom mert 15eve csinalom.Most eppen glutenmentesen etkezem,mar nem iszok tejet,nem eszek csokit,fuszereset stbstb es ugyanugy ragyas vagyok.

Nagyon remelem h beallitjak a hormonszintemet normalra es megoldodnak a problemaim.

Hagyd a kulso kezelest.

2016. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkét választ :)
2016. szept. 23. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz kellene menni,mert ki kell tisztítani,ő ad neked krémet is.
2016. szept. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Én azért nem mondanám ezt durván pattanásosnak. Látszik, hogy zsíros a bőröd, és piros is, meg el vannak tömődve a pórusaid. Elég gyulladtnak tűnik, kerülném az alkoholos, illatos termékeket, válassz egy nem habzó, SLS mentes gyengéd arclemosót, egy sima hidratálót, vegyél egy BHA hámlasztót estére, nappalra meg használj fényvédőt (minden nap!). Ez egy elég alap rutin, szerintem javítani fog valamennyit anélkül, hogy tovább irritálná a bőröd. Ha nem, akkor bőrgyógyász.
2016. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem nem nő, szőrös az arca, így a nőgyógyász nem segít. Én úgy látom, hogy zsíros és rosaceás bőröd van. Utóbbinál nagyon figyelni kell az étkezésre, például kerüld az alkoholt, a fűszeres ételeket. Krémeket nagyon válogasd meg, ne azok a tucat krémek közül válogass, amik szinte minden boltban kaphatóak. Garnier és a hasonló termékek tele vannak olyan anyagokkal, amik a te bőrödet irritálhatják, hiába ígérnek bármit is. Olvasgass utána, de bőrgyógyászhoz kellene inkább elmenned. Ételallergia vizsgálaton voltál már?
2016. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen 18 éves fiú vagyok. Nem nem voltam még bőrgyógyásznál mert kértem beutalót és január kilencedikére kaptam ( augusztusban kértem) Szóval addig nem szeretnék várni. Ételallergia teszten sem voltam de utánajárok
2016. szept. 24. 20:36
 8/8 anonim válasza:

Érdemes megpróbálni egy magándokit, ha meg tudod/tudjátok engedni magadnak/magatoknak. Nem kell várni és sokkal hamarabb el tudjátok kezdeni a kezelést.


Én 3 hónapja szedek Inerta nevű gyógyszert. Ez egy Roacutanhoz hasonló A-vitaminos készítmény, azzal a különbséggel, hogy nem annyira erős gyógyszer. A te arcod semmi ahhoz képest mint, amilyen az enyém volt. Tele volt óriási, gyulladt, gennyedző ragyákkal, de 3 hónap alatt úgy lesimította, hogy öröm ránézni. Bátran ajánlom.

2016. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!