Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére festett, száraz de...

Szőkére festett, száraz de zsírosodó hajra milyen sampont használtok?

Figyelt kérdés
Festem a hajam, szegény eléggé megérzi már, kicsit fénytelen és száraz, nem olyan puha babahaj. A rgéi samponom, amivel el lehetett ezt érni már nem kapható, de ahhoz is hozzászokott a hajam. Szóval szírosodó, de alapvetően száraz hajra mit használtok?

2016. szept. 25. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Zsíros hajra való sampont, amivel csak a fejbőrödet és a hajtövedet mosod, maximum a hajhossz 1/4ét. Így a fejbőröd megtisztul, de hajad végét nem szárítja ki a samponozás, ennek ellenére is tisztul, amikor mosod le vízzel. Balzsamot használj, de csak a hajvégeidre!
2016. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én konrét márkákra gondoltam, mert sok mindent kipróbáltam és azért nem minden jó vagy hozzászokott a hajam.
2016. szept. 26. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

A samponnak és a száraz hajvégeknek semmi köze egymáshoz, mivel a sampont csak a fejbőrön kell használni, ergo csak öblítéskor érintkezik kicsit a hajhosszal.

Mivel a töved viszont zsíros, ezért neked zsíros hajra való samponra van szükséged.

Száraz hajvégekre pedig ott a balzsam és a hajpakolás, amit pedig nem szabad hajtőre felvinni, csak a hajhosszra, ezért is a legnagyobb tévhit, hogy "a balzsam zsírosít". Ja, hát ha ész nélkül kened fel mindenhova, akkor persze.


Ha konkrétumokat akarsz, íme pár termék, amiket én is használok:

[link]

[link]

[link]


Ezek ráadásul mind szilikonmentesek is.

2016. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!