Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Személyes tapasztalatokra...

Személyes tapasztalatokra várok a Palette Color Shampoo termékről. Megéri? A részletek lent.

Figyelt kérdés
Megvettem a Palette Color Shampoo borostyánszőke (218-as) árnyalatát. A hajam színe valahol a sötét- és világosbarna között fekszik. Se nem ilyen, se nem olyan. Tudom, hogy nem kapom meg az eredeti vörös árnyalatot, mindössze egy kis elszíneződést, de nekem pont erre van szükségem, azonban: visszakapom valaha a hajam eredeti színét? Annyi dolgot olvastam, hogy nem tudom, befessem -e, mert ragaszkodom az eredetihez is, tekintve, hogy sosem volt még festve a hajam és nem tudom, hogy fog majd állni.
2016. szept. 27. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerettem,kimosható.Az árnyalat nem mindig passzol.
2016. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem mosható ki, tartósabb mint a hajfesték, és sötétebb lesz a hajon sokkal. Olyan mintha festékkel festenéd be. Ha ragaszkodsz az eredeti színhez, én nem ajánlanám.
2016. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hűha, most aztán gondolkozhatok ezen.

Igazából szeretnék nagyon változást már, és soha nem volt még velem ilyen. Mármint, hogy ennyire döntésképtelen lennék. Csak novemberben tablófotózás, és nem szeretnék "elcseszett hajjal" képet, ha tényleg rosszul sikerül. De ha nem próbálom ki, akkor hogy tudjam meg? Próbaként szerintem befestek egy tincset, aztán meglátjuk.

Mindenesetre köszönöm, és várom a további válaszokat!

2016. szept. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!