Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tud Budapesten jó, megbízha...

Ki tud Budapesten jó, megbízható bőrgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Ahol nem 10000 Ft egy vizit. Elsősorban körömgomba és szemölcsök miatt lenne szükségem a segítségére.
2010. ápr. 24. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én dr Dobray Máriát ajánlom, a 11.-kerületben sztk-s orvos, de van magánrendelése is.

Magánrendelésen asszem 8000ft az első vizit, utána 4000, ha rákeresel a nevére, akkor megtalálod sztem, de ha jó a nem magán (nemhiszem, hogy ott kevésbbé foglalkozna a betegekkel), akkor itt a link:

[link]


Nekem pattanásim voltak és ő volt az, aki nem kenceficéket írt rá, hanem elküldött vérvételre, meg egy csomó kivizsgálásra, hogy a belső okokat kiderítse...

Előtte egy másik bőrgyógyász kb kiröhögött, hogy biztos nem megfelelő arclemosót használok, meg zsíros a bőröm, biztos azért van, közben valójában vesegyulladásom volt...

2010. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Felejtsétek el ezt a Dobrayit, egy kinövést hónapokig nem kezelt, mert nyár jön, beizzad stb. s az csak úgy is egy sima szemölcs, majd amikor már bevérzett, hónapokig fagyasztgatta. De az eredménytelenség nem vette el a kedvét, vagy hogy valami alaposabb vizsgálatot csináljon.


Így aztán a romló helyzet miatt magánklinikán, másik dokinál lemetszés, kiégetés, szövettan: rák. Na ennyit a Dobray doktornőről ... felejtős!

2012. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!