Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri combot gyantáztatni ha...

Megéri combot gyantáztatni ha csak gyenge, szőke, piheszőr nő rajta? Nem fog a gyantától megerősödni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
A gyantatol nm erosodik. Csak a borotvalastol tud erosodni. Nyugodtan gyantaztasd!
2016. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
35%
Szia szerintem ne , lehet hogy besotetedik en a labszarammal jartam igy leszedtem es azota ugye folyton szedni kell pedig most igy visszatekintve nem is latszott es hiaba gyanta/epilalas igy is besotetedett 😊 szerintem nem eri meg foleg akkor ha nem is latszik en megfogadtam hogy soha nem szedem le a szort se a karomrol se a combomrol mert nem latszik.Persze ha latszana mas lenne a helyzet, szerintem ne kockaztass.Bocsi hogy ekezet nelkul irtam csak telefonrol vagyok es igy konnyebb 14/L
2016. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nyugodtan gyantáztasd ugyanolyan pihe szálak nőlnek vissza.
2016. okt. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!