Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki engedheti meg maganak...

Ki engedheti meg maganak allando jelleggel az ilyen draga termekeket?

Figyelt kérdés

Amiket pl beuty bloggerek mutogatnak allandoan. Lush, Mac, Loreal, Nars stb

En ertem, hogy a minoseget meg kell fizetni, meg sok esetben a markat, meg nem is sajnalom senkitol, de ki engedheti meg maganak ezeket? Neha-neha meg oke, kibojtoli az ember, de allando jelleggel en pl tuti nem tudnam megvasarolni.


2016. okt. 2. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Én
2016. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tok jo neked. Szabad tudni, mit dolgozol?
2016. okt. 2. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A beauty bloggerek sokszor tesztelésre kapják.

Az átlag emberek (mint te vagy én) leárazásokon. Például most lesz Glamour napok (egy évben kétszer van) vagy Joy napok, évszakonként is vannak leárazások, törzsvásárló programokkal...

2016. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ.Magyarországon az "átlag" emberek nem,de hidd el sokan vannak olyanok,aki átlagon felül keresnek és ők igen.Külföldön meg több a lehetőség ilyen téren,több mindenből meg lehet élni viszonylag jól,több a szponzor,ők így oldják meg.
2016. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem,de úgy gondolom sok nő van aki nem foglalkozik a pénzzel és megveszi,de ha szétnézne akkor más kozmetikumban is ugyanaz a hatóanyagtartalom,de nem hangzatos a neve.
2016. okt. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a bloggerek sokszor tesztelesre kapjak. En pl a glamour napokat sem tudom kihasznalni, a Del-Alfoldon elek, kb a semmi kozepen. Nem jutok el olyan helyekre. Max netrol tudok rendelni cuccokat, vagy egy evben 1x Kecskemetre jutok el, 2x Szolnokra.

Szivas, de mar csak egy evem van a tovabb tanulasig, akkor mar legalabb a vasarlasi lehetosegem meg lesz:D

2016. okt. 3. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nézek bloggereket, de ezek nem olyan drágák, mint mondjuk egy La Prairie vagy La Mer. Azok már tényleg horror áron vannak.
2016. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de az mar tenyleg az elerhetetlen kategoria. Meg ugy gondolom, hogy efolott a szint folott mar csak a markaert fizet tobbet az ember. Nem hiszem, hogy annyival tobbet tudna.
2016. okt. 3. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem magáért a márkáért. Minél drágább, annál magasabb benne az összetevők koncentrációja. Tehát hatásosabb.
2016. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!