Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ido mire ujra eredeti...

Mennyi ido mire ujra eredeti szoke lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Eredetileg szoke hajam van. [link] ilyen.


Be lett festve padlizsan szinure meg tavaly nyaron. Azota nincs festve es mar szepen no le, de egy lila folt meg mindig van a hajamban.. ami nem akar es nem is fog kikopni szerintem..

Mennyi ido mire a hajam teljesen leno es ujra eredeti szineben pompazhat a hajam?



2016. okt. 7. 16:27
 1/3 anonim válasza:

Hát, annak még kell egy kis idő.. Amikor Anyukámnak volt padlizsánra befestve, majdnem 1 év volt neki, mire teljesen lenőtt.. Plusz utána, még volt benne valami padlizsán színű beütés..

Egyébként ezt a szép szőke hajat bűn volt befesteni. Nekem is pont ilyen színű a hajam, és én még annó 3 éve vörösre festettem be a hajam. Ne mondjam, miként kellett átmennem hogy visszakapjam az eredetit. Szóval ha lenő, és teljesen kikopik a szín, többet ne fesd be!!!

2016. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szeretném:D viszont nagyon gondolkodom a fodrászon, hogy eredetire visszafesse..
2016. okt. 27. 23:56
 3/3 Viv2001 válasza:
Szerintem ha fodrásszal festetnéd vissza a hajad szőkére még akkor sem lesz eredeti színű. Ha lenöveszted akkor talan még ugyanolyan lehet mint régen de jó sok időbe fog telni
2016. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!