Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a szőke melírt...

Hogyan tudnám a szőke melírt leggyorsabban lenöveszteni?

Figyelt kérdés
Barna a hajam és már nagyon unom benne a szőkét. Szeretném minél gyorsabban lenöveszteni vagy eltüntetni belőle és vörösre festetni. Kb. 5-6 cm-re van most lenőve. Kérek mindenkit aki tud valamilyen megoldást az segítsen. Előre is köszönöm.
2008. okt. 3. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsabban lenöveszteni nem tudod, de így is befestetheted. Max. a melír helyén világos lesz, ill. szőkeségének függvényében, lehet először le is dobja a festéket. Mindenféleképpen szakemberrel, fodrásszal csináltasd. Egyébként ha szedsz vitamint, akkor picivel gyorsabban fog nőni a hajad, legalábbis nekem ez szokott lenni( ill. más szőrzeteid is) :) Ennyit tudsz tenni!
2008. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2008. okt. 4. 14:38
 3/4 anonim válasza:

az egész hajad akarod befesteni vörösre vagy csak én értelmezem rosszul...

ha vörös melírt akarsz belőle csinálni akkor próbáld a melírozott tincseket ott ahol már lenőtt kiszőkíteni és azt fesd be vörösre ha pedig az egészett akkor azt ajánlom a melírt fesd be a haszíneddel megegyező tónusú barnára és utána az egészet vörösre..de egy két hét regenerálódási időt hagynék a hajnak és utána a vörös..

remélem tudtam segiteni

2008. okt. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az egészet akarom vörösre festetni. Így előbb akkor barna lesz.
2008. okt. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!