Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami hajnovesztesi...

Van valami hajnovesztesi tippetem vagy rutin vagy bevalt terv? Gyorsan keves ido alatt megnojom a hajam (fiu vagyok)

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 20:33
 1/2 anonim válasza:

Bevált receptem: sörélesztő tabletta minden nap (drogériákban, patikákban lehet kapni, kb 1500 Ft) + igyál sok folyadékot(!!) és egyél egészségesen, főleg B vitaminban gazdag ételeket + kíméld meg a hajad a szárítótól, vasalótól (amennyiben használsz) és a zseléktől, hajlakktól + rendszeresen menj fodrászhoz vágatni a töredezett hajvégeket + légy türelmes! :-)

Remélem tudtam segíteni, nekem (21, lány) a sörélesztőtől nagyon gyorsan nő a hajam (márciusban állig érő hajamra kezdtem el a kúrát, júliusra már a mellemig ért), pedig minden elképzelhető hülyeséget csináltam már vele, festettem, formáztam. De ez biztosan egyénfüggő is, hogy kinek hogyan reagál a szervezete a tablettára. Ha kérdésed lenne ezzel kapcsolatban, hogy hogyan, mennyit szedj, mire jó, stb., nyugodtan írj!

Sok sikert a hajnövesztéshez!

2016. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a reszletes leirast es a zold pacsit is boven kierdemelted ;)
2016. okt. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!