Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A minoxidil valóban serkenti...

A minoxidil valóban serkenti a szakáll növekedését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves vagyok,és elég gyatra és ritkás arcszőrzetnek vagyok a tulajdonosa,melyen most változtatni akarok. Egy ismerősöm ajánlotta a minoxidilt,ami szerinte sok embernek bevált.

Nézegettem youtube videókat,ahol szintén elég szép eredményekről készítettek a használók videókat,viszont gondoltam itt is felteszem a kérdést.


Használta már valaki?


u.i: Miheztartás végett férfi vagyok! :D


2016. okt. 13. 01:22
 1/5 anonim válasza:

Ha még aktuális a téma, esetleg más is hasonló helyzetben van és idetévedt, én kipróbáltam és nálam bevált!


Másfél hónapja kezdtem el használni kétszer 1 ml-t naponta. Ezelőtt csak az államon nőtt szakáll, máshol ugyan produkáltam szőrt, de az istenért se akart (pár szálat leszámítva) megerősödni. Mostanra már bajszom nő, de a többi, korábban piheszőrös részen is hétről hétre egyre több fekete szőrszál jelenik meg. Ugyan még nem nevezhetem magam szakállas embernek, de az eddigi eredmények meggyőztek és természetesen folytatom tovább.


Mellékhatásként időnként enyhe bőrszárazság és hámlás vagy pár pattanás kijön nálam, de semmi egyéb komoly.

Ugyan nem olcsó, kb. 10 ezret fizettem három hónapi adagért, de ha ez nem probléma, próbáljátok ki.

2017. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Látom nem mai a kérdés, de azért ideírok hátha valaki valamikor még olvasni fogja.


Az első válaszolót tudom megerősíteni.

Lassan fél éve használom. Szintén naponta kétszer és az eddigi eredmények alapján hatásos. Ja és szedek mellé biotint meg amikor kicsit hosszabbra nő használok bőrradírt.


Nem azt mondom, hogy micsoda dús szakállam van... Sőt még egyáltalán nincsen, de ez alatt a fél év alatt amióta nyomom, látványos a változás.


Tudom ajánlani a minoxidilt.

2017. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Ha még releváns, én is hasonló cípőben jártam mint te, szintén elég gyér arcszőrzettel, és foltokban nőtt. Nagyjából másfél éve használok Foligain habot(lehet rendelni magyar honlapról), és már szinte mindenhol nől a szőr ahol kell. Itt tudsz tájékozódni, de itt nem lehet rendelni habot. Angolul viszont egy csomó cikk van, hogy mit és hogyan kell csinálni.

2019. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Régi kérdés, de gondoltam hozzászólok a pénzügyiek miatt. A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, kb egy hete kezdtem használni. Aránylag jó, bajszos, fültől ádámcsutkáig érő szakállam van, azt szeretném sűríteni, illetve 1-2 ritkább foltot homogenizálni a többi részhez képest. Egy kezdő adagot Rogain márkából borsos áron belföldön vettem, de az államokból 6 hónapnyi adag Kirkland márkájú ugyan olyan és annyi hatóanyagtartalmú megbízható sok +os ebayes eladótól beszerezhető 10-11 000 forintért, ami a jelenlegi vámtörvények alapján vámmentes.
2019. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Sziasztok !

leírom én is a tapasztalatom. Kb 3 napja kezdtem el használni az arcomon, de már a pötsömön is nő a szőr.

2020. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!