Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan lenne érdemes Femfresh...

Honnan lenne érdemes Femfresh intim spray-t rendelnem?

Figyelt kérdés

Erre a termékre gondolok, vagy bármelyik más színváltozata is jó: [link]


Sajnos a magyar drogériák hírből sem ismerik, Nagy-Britanniában azonban népszerű termék. Sajnos külföldről még soha nem rendeltem semmit, illetve elég gyér az angol tudásom, de azért megnéztem pár oldalt, és annyit azért kivettem, hogy sok helyen nem szállítanak a szigetországon kívülre. Nekem egy olyan webáruház kéne, ahol ésszerű összegért cserébe elpostáznák a magyarországi címemre. A fent említett csekély szintű angolom miatt nem örülnék, ha hosszas e-mail váltásokba kéne az eladóval bocsátkoznom, hanem csak kosárba rakni, megadni a címet, paypallal fizetni, és már küldenék is. Tudna valaki nekem egy ehhez megfelelő oldalt ajánlani? Előre is köszönöm a segítséget.



#rendelés #külföld #intim dezodor
2016. okt. 13. 05:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek ez neked? Mar bocsi, de az a terulet nem eppen arra van kitalalva, hogy mindenfele kemikaliaval fujkald es rozsa illatu legyen. Nagyon nem tesz ott jot.
2016. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, végül úgy látszik, sikerült egyedül is megoldanom a problémát chemistdirect.co.uk-val. Talán rendben ide is ér a cucc. Azért köszi mindenkinek a marha nagy segítséget...
2016. okt. 23. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!