Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak magamnak...

Hogyan csináljak magamnak otthon "melír" csíkokat?

Figyelt kérdés
[link] Ehhez a hajhoz szeretnék egy-két kék csíkot mivel az alapszínem a kék és nem igazán szeretném túlzásba vinni, mert azt szeretném hogy a fekete hajszín kiemelje a szememet. (Kék színű a szemem) Általában farmerszettben vagyok hogy még az is jobban kihangsúlyozza, alaphajszínem szőke, és még nincs befestve, valamint még nem ilyen a hajam, tehát miket kell esetleg beszereznem hogy tudjak ilyen csíkokat csinálni? :D Tudom hogy egyszerűbb lenne a fodrász, de én szeretném csinálni mert nem rohangálhatok mindig fodrászhoz, és eléggé költséges is lenne, amúgy nem hajfestékkel szeretném csinálni hanem hajszínezővel, lehetőleg kékesebb türkizre vagy neon kékre gondoltam. Valamint nektek ilyen színekben mit ajánlanátok? Van esetleg alapárban olcsó hajszínező? Mert csak 1600 Ft-ért találtam leginkább.

2016. okt. 15. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!