Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnam egy delelott...

Hogyan tudnam egy delelott alatt eltuntetni az orromon levo pattanast?

Figyelt kérdés
Kiprobaltam mar mindent, neogranormon,kamilla tea,arcradir,tonik,szemcsepp.. Esetleg valaki tudná hogy mitol tunhetne el egy delelott alatt?Nagyon surgos lenne.A valaszokat elore is koszonom.

#Pattanas eltuntetese
2016. okt. 16. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Smink.

Ezen kívül sajnos semmilyen más módszer nincsen, ami ennyi idő alatt eltűntetne egy pattanást.

2016. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, de ha van rajtam smink akkor is latszik nagyon es ez nagyon zavar engem.
2016. okt. 16. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ha sminken is átlátszik akkor gondolom elég nagy lehet, fogkrémet tegyél rá, és minnél több ideig hagyd rajta. Ez nem tünteti el, de viszont sokkal kisebb lesz tőle.

2016. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyulladást gyorsan leviszi, ha egy szem Aspirint összetörsz, és kevés vizzel sűrű masszát csinálsz belőle, és rákened.
2016. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyulladás sem egy délelőtt alakult ki így nem is lehet.
2016. okt. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fogkremtol csak meg pirosabb lesz.
2016. okt. 17. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, nekem és anyukámnak is bevált:/
2016. okt. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 nap alatt eltunt a neogranormontol, es a friss citromtol:)
2016. okt. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!