Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha túl rövid...

Mit csináljak ha túl rövid lett a hajam és nem tetszik?

Figyelt kérdés

sajnos belefutottam abba a hibába hogy magamnak vágtam le a hajamat amit nagyon megbántam és megfogadtam hogy soha többé nem vágom magamnak a hajamat...

a váll alá érő hajamat levágtam nyak középig..csak pár centit akartam de úgy látszik nem sikerült..

úgy nézek ki mint egy szopott gombóc..kérlek segítsetek!nagyon örülnék ha tudnátok legfőképp olyan házi pakolásokat,praktikákat amitől úgy fog nőni a hajam mint a gomba.SOS.köszönöm előre is a válaszokat..:)



2016. okt. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Menj el fodrászhoz ő majd kijavítja. A növést meg serkentheti a ricinus olajos pakolás.
2016. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak az a baj hogy mivel németországban élek ezért elégge drága lenne.egy kis hajvágás ami kb max 1-2 centi az kerül már 40-50 euróba..meg anyum kijavította.ő is magának vágja a haját.és hát több sikerrel mint én..köszi a tippet holnap megyek is venni:)
2016. okt. 16. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A ricinus nem segit semmit. Amit tehetsz, az a varakozas, vagy a fodrasz, vagy megkersz valakit aki tudja mit csinal, hogy probalja meg kijavitani.
2016. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Megkell inni a ricinus olajat, a hajad meg vágd le.
2016. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne anyukád javítsa hanem fodrász. 50 euron ne múljon már hogy milyen a hajad ha már ilyen buta voltál.

A fodrász tud úgy igazítani hogy jól álljon végül.

Hajnoveszto csodaszer nincs.

Koffein sampon stimuláló hatású, de attól se fog gombamod megnoni a hajad.

2016. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit, ha nem akarsz fodrászhoz menni, akkor megvárod, míg visszanő.
2016. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!