Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apukám nem engedi, hogy...

Apukám nem engedi, hogy levágassam a hajamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi hajat szeretnék,mint neki van.Nem szeretném leborotválni oldalt,csak rövidebbre vágni egy kicsit.

Anyukám sem örül az ötletnek,mert koszorúslány leszek,ballagok,és a rövid hajjal nem lehet sok mindent kezdeni,de ő azt mondta,hogy tudja,meg fogom bánni,de hogyha annyira akarom,akkor legyen.Apu bejött a nappaliba,és mikor meglátta hogy miket nézegetünk úgy reagált hogy "meg ne próbáljam így elcsúfítani magam,ezek undorítóan néznek ki.Inkább fizet nekem köldök pc-t vagy tetoválást,de nehogy levágassam."

Anya ezen természetesen kiakadt,mert hogy miért kéne nekem még tetoválás,hát biztos nem.

Én úgy vagyok vele,hogy a haj az csak haj,visszanő.Ha megbánom,az én bajom lesz,nem az övéké.Persze meghallgattam a véleményüket, de ennyi.

Különben hátközépig érő hajam van.

Mivel győzhetném meg aput,hogy megengedje?



2016. okt. 17. 21:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2016. okt. 17. 21:06
 2/54 A kérdező kommentje:
Ez egyébként apukámtól azert nagy szo,mert o teljesen ellene van az ilyen pc,tetko,fultagito dolgoknak.:D
2016. okt. 17. 21:11
 3/54 anonim válasza:
23%
Mondd az apukádnak, hogy terhes vagy, és sajnos nem tudod, hogy kitől. Aztán mikor megtudja, hogy ebből semmi nem igaz, mindjárt máshogy fog hozzáállni a frizura témához.
2016. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi fazon szeretnek

2016. okt. 17. 21:16
 5/54 anonim válasza:
71%
Ha le akarod vágatni a hajad én nem szavazok ellene, de miért épp erre a ronda frizurára?
2016. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
71%

Most milyen hosszú?

Ha nagyon hosszú, akkor legyen kompromisszum. Vágasd le most csak a füled alá, a válladig. Ha nem bánod meg, akkor később mehet majd rövidebbre is. Pl. amikor túl vagytok az esküvőn.

Ha megbánod, akkor meg hamarabb visszanő, mint ilyen rövidre vágattad volna.

2016. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
49%

Az 1. kép egyébként nem tetszik.

A 2. nagyon jó.

Illik egy fiatal lányhoz.

Én is úgy vagyok, hogy ez csak haj, majd visszanő.

Nyugodtan ki lehet próbálni különböző frizurákat, hosszúságokat.

Szerintem keress egy szép képet. Ne olyat, mint az első, nem is olyat, mint a második, mert ott meg ugye a színe feltűnőbb.

Van sok "elegánsabb" kép is ilyesmi frizurával. Apukádnak is talán jobban tetszene. Mert az 1. kép tényleg kicsit ijesztő :)

De ha anyukád engedi, akkor menjetek el vele fodrászhoz. Apukád meg majd megszokja.

2016. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

[link]

Ez is rossz?😃

Nekem ez tetszik a legjobban eddig.

2016. okt. 17. 21:22
 9/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igazad van utolsó:)

Amúgy hátközépig ér a hajam,annyira azért nem hosszú.:)

2016. okt. 17. 21:23
 10/54 anonim ***** válasza:
77%

8: hát ez sem a legjobb.

Egy lányos képet mutass apukádnak. Ne ilyen fiúsakat, vagy extrémeket színes hajjal.

Valami szolidat mutass neki, pl.:

[link]

[link]

[link]

2016. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!