Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonú haj állna jól?

Milyen fazonú haj állna jól?

Figyelt kérdés
A képen a hajam lathato, amirol meg azt sem tudom megallapitani hogy egyenes vagy hullamos.Nagyon puha mindig, de a vege gyorsan toredezik, ezert sokat kell vagatnom mindig belole.Ez most egyenes vagy hullamos? Vagy mitol ilyen?(eddig szog egyenes volt, egeszen 11 eves koromig, aztan most meg mar eleg csunya szerintem)Milyen frizura allna jol?(nagyon levagatni nem akarom)

2016. okt. 18. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. okt. 18. 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem növeszd meg úgy derékig érőig aztán, vágd le egyenesre, ne V alakú legyen.
2016. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így is szép
2016. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) #1 nem direkt van levagva V alakura :D Csak fokozatos, es azert lathatod olyannak.Huuuha derekig...az jo sok ido :D
2016. okt. 18. 20:06
 5/10 anonim válasza:
Enyhén hullámos de semmiképp sem csúnya a hajad, nekem tetszik :D szerintem is lehetne egyenes a vége de ahhoz nem kell olyan sokat várnod most is levágathatod, és lehet gyorsabban is fog nőni. Ilyen szép szőke színnel nagyon jól állna a hosszú haj hidd el. Fektess bele egy kis energiát és persze nagyon sok időt :D Sok sikert 16/L
2016. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huuha :D koszonom a valaszt! Szerintem akkor megnovesztem....:) csak az soook ido :(
2016. okt. 19. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen hosszú hajjal kezdtem, de teákat főztem rá, olajokat használtam, nem sütögettem szinte soha aztán belefeledkeztem és a sok ápolás miatt gyorsabban nőtt és mire észbe kaptam már tiszta hosszú volt. :D Most mell alá ér kb 15 centivel és puha, fényes (igaz vannak töredezések, de kinek nem :D) lesz még hosszabb is de most ezzel is elégedett vagyok. Sok sikert :) Előző vagyok.
2016. okt. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja hoppá xD
2016. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2016. okt. 21. 13:15
 10/10 anonim válasza:
igen xD ez a jó hely
2016. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!