Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani pesten jó...

Valaki tud ajánlani pesten jó szalont ahol vállalnak keratinos hajkezelést?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, de még nem tudom hová menjek ha valaki tudna helyet ajánlani nagyon megköszönném:)

2016. okt. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ahova biztos soha NE MENJ, pasaréti ikon8 hajszalon. Szörnyű amit az ember hajával tudnak művelni, és olyan bunkók és rossz a környezet ahogy lemész, hogy rosszul érzed magad és kellemetlenül, mintha te lennél értük, pedig könyörgöm egy szépségszalonról van szó. Aki utálja az embereket az ne dolgozzon ilyen helyen, menjen gyárba vagy mit bánom én, de ne másokon töltse ki. Szörnyű hely!
2016. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh köszi a figyelmeztetést!><
2016. nov. 6. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a jukka szepsegszalonban voltam, kicsi szalon, de nagyon kedves a fodrászno :)
2018. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!