Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium mit okozhat?

AwfulFLo kérdése:

Szolárium mit okozhat?

Figyelt kérdés
15/F vagyok szoláriumozni szoktam 1 héten 3x ,mert alapvetően fehér a bőröm. Mit okozhat ez? Okozhat esetleg pigment hiányosságot? Vagy valami mást?
2016. okt. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Leégést, bőröregedést, napallergiát, csalánkiütést és bőrrákot okozhat a túlzásba vitt szolárium.
2016. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiúként szoli? xd egyébként hosszú távon rákot okoz, májfoltokat
2016. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyi az a hosszú táv? Én csak 3 percre szoktam bemenni
2016. okt. 21. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt semmit.Az előttem szólók nem figyelték az időtartamot.Ezek nagy mennyiségű szoláriumnál fordul elő.
2016. okt. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a 3 perc számít, hanem ha sokszor éveken át csinálod
2016. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves ketteske nemtudom mi furcsa neked abban ha egy fiu szolizik.

En 16 eves vagyok szinten fiu mar egy eve jarok hetente 2x 15 percre a legerosebbe. Semmi bajom nincs es sokkal szebb az arcborom is azota (nincsenek pattanasaim) ha feher boru vagy szerintem 10percnel tobbre ne menj. En eleve barna boru vagyok csak jol all a nagyon barnasag :)

2016. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó adom ,én nagyon fehér bőrű vagyok csakhogy nem sápat ,de van így egy pár ismerősöm még
2016. dec. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!