Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Európaiakon ázsiai hajstílus...

Európaiakon ázsiai hajstílus hogy állna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vajon a dél-korai fiú idoloknak a hajstílusa átlagos európai fiúkon is jól állna?

És mit gondoltok a hajfestésről srácokon?

Ilyenekre gondolok:


[link]


[link]


18/F



2016. okt. 21. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

az emo haj hasonló volt. nekem alapból nem igazán tetszik ez a haj, de biztosan van akinek legalább ennyire jól áll. ázsiaiakon kevésbé furcsa azért, mert ott eleve lányosabbak a fiúk. hajfestés nem tetszene. legalábbis ha ilyen szivárványszínűre festenék a hajukat. fiúkon inkább természetes színek lennének jók, ha már festett.

összességében azt mondanám, hogy inkább ne. :D

2016. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Jungkook, GD ahhhxd Mennyre vártam már hogy a magyar fiúk észbe kapjanak és rájöjjenek hogy mennyire jó pasik az idolok, és utánozni kezdjék őket. Nekem nagyon bejönne bejönne egy ilyen hajstílusú srác a festés már csak a hab a tortán.
2016. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Aaa, ilyen fiúból több kéne :D *-*
2017. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem tetszene.. azok a fiúk nőiesebben néznek ki mint én (arcilag)xddd
2017. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%

Én ismertem valakit, akinek ilyen haja volt, és egészen feldobta, nagyon jól tud kinézni.

Meg mostanában a lányokon egyre többet lehet látni ezt a fajta hajat, az már...kicsit fura...

2018. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb srácnak nem állna jól, de igazából nem rossz. :D
2018. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnék sem rájuk, sem másra akinek ilyen haja van, férfiként nézni.
2018. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de szerintem ez nem igazán ázsiai, hülyeség néhány celeb alapján egy egész kontinensről véleményt alkotni.
2019. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!