Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullhat ennyire a hajam?

Mitől hullhat ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve borzasztóan hullik. Már rettegek a hajmosástól,mert egy csomó hajam ott marad a kezemben, összefogva hordom,mert kiengedve is tele van a hátam hajszállal. Kb vállig ér, nem festetem, fogalmam sincs mi lehet a probléma. Fele annyi hajam sincs mint 2-3 éve volt. A minősége is megváltozott,sokkal szárazabb lett. Voltam teljes körű vérvizsgálaton, de semmit sem találtak.25/N

2016. okt. 23. 11:17
 1/3 BusaIldikó válasza:
Szia. Én is ezzel a problémával küzdök. Bár magamon már észre vettem, ha a szervezetemben valami gyulladás van, akkor kezd rá.. sőt, talán mikor eljön egy bizonyos év szak, akkor is erősen hullik.. bár én festem, de nem ennek kéne lenni az okának.. talán nálad is ilyesmi van, én a helyedben elmennék a háziorvoshoz, ragaszkodnék még egy vérvételhez.. lehet be van gyulladva valamid. A gyógyszertárban lehet kapni Koffein sampont, nekem az is sokat segített.. plusz szedhetnél valami vitaminokat, én a sörélesztőt is ajánlom.. a szedése nekem is sokat segített.. nem tudom esetleg van valaki a családba aki szintén ilyen problémával küzd?
2016. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Okozhatja a fejbőr megfázása,gócos pont a szervezetben.
2016. okt. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonokat néztek? Ha igen,mennyire részletesen?
2016. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!